TYTOVISION

Yeni Yüzyılın Trafik Altyapısını Oluşturuyoruz

Görüntü İşleme Teknolojisi ve Uygulamaları

Tytovision ürünleri insan gibi akıllıdır. Şehrinizin ulaşım problemlerini bilgisayarlı görü ve yapay zeka teknolojileri vasıtasıyla tespit eder ve sizi bilgilendirir.

Tytovision, geliştirdiği verimli teknolojilerle, daha güvenli ve efektif bir trafik altyapısı inşa etmeniz için görsel veri üretimi, haritalama, sorun tespitleri ve raporlama gibi akıllı çözümler sunar. Ücretsiz demo randevusu alın!

Tytovision

Kimler Tercih Ediyor

Uygulamalarımız ve yazılımlarımız önde gelen kurum ve kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir. İhtiyaç doğrultusunda gerekli özelleştirmeler veya özel yazılımlar yapılmaktadır.

Konya Projesi

KONYA'DA 10.000+KM YOL VERİSİ VE 50.000+ ENVANTER TESPİTİ

Projelerimiz

Trafik güvenliği sağlayabilmek en önemli önceliğimiz! Trafik düzenini sağlayan, kurallarını bildiren ve akışını yöneten tüm trafik envanterleri, Tytovision’un Trafik Envanter Verisi Üretimi’yle (TEVÜ) kontrolünüz altında!

Tytovision TEVÜ ile tüm trafik envanterlerini, mobil görüntüler ile tespitini gerçekleştirip haritalayarak şehrin fiziksel trafik altyapısını dijitale aktarır

BİZE ULAŞIN

Şehrin Gözü ile Tanışın!

Uygulama yaptığımız yerlerin güncel görüntüleri elinizin altında! Tytovision Sokak Görünümü Verisi Üretimi’yle (SGVÜ) şehrin her yerinden kullanıcılarına görsel veri sağlıyor!

Tytovision SGVÜ ile ham yol görüntüleri sık aralıklarla haritalarda konumlandırılır ve güncel-özgün yol-sokak görünümü verisi üretilir.

Tytovision ne sunuyor?

Tytovision, 2019 yılında akıllı şehir uygulamalarının belediyeleri ilgilendiren konseptlerine yönelerek envanter haritalama, yol-kaldırım deformasyonları tespitleri ve akıllı şehir analizleri gibi konularda yeniliklere imza attı.

  • Veri Üretimi
  • Haritalama
  • Analiz
  • Analiz raporlama ve yeniden haritalama

 

Tytovision Görsel Veri Üretimleri

Trafik envanterleri, sokak görünümü, yol çukurları, kaldırım deformasyonları ve yol çizgileri gibi birçok veriyi size zahmetsizce sunar.

  • Tytovision uygulama yaptığı tüm sokaklarda sık aralıklarla sokak görünmü verisi üretir ve haritalar. Böylelikle şehrin görsel veri tabanını oluşturur.
  • Trafik levhaları, trafik ışıkları, yaya geçitleri, trafik güvenlik aynaları, otobüs durakları veya sokak tabelaları gibi sokaktaki belediyeye ait tüm envanterler tespit edilerek haritalanır.

DAHA FAZLASINI KEŞFET

 

Tytovision Akıllı Haritalama Platformu

Üretilen tüm veriler,kullanıcı deneyimin yüksek olmasına özen gösterilerek tasarladığımız platform üzerinden tek bir haritada görüntülenebilir. Rakamsal veriler, konum yer arama gibi ihtiyaç duyulan tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Şehir yönetimlerinin bakım onarım süreçlerini daha optimize yönetebilmelerini sağlıyor.
  • Harita sürüklemeye gerek kalmadan, konum arama sekmesinden istenilen adresin veya yerin (Örn: Okul, Hastane) çevresi görüntülenebilir.

DAHA FAZLASINI KEŞFET